Konkursy były bardzo ciekawe, z dużą dawką humoru… relacja z ogniska

14 czerwca 2018 r. członkowie Stowarzyszenia Inicjatyw Twórczych ,,Talent” uczestniczyli w ognisku zorganizowanym na terenie Ośrodka Wypoczynkowego ,,Lotnik” w Golejowie.

Zabawa przy ognisku rozpoczęła się od ,,Konkursu na najlepszy konkurs”. Osoby, które zgodziły się do tej zabawy same przygotowały, nazwały i przeprowadziły konkursy o różnej tematyce: sprawnościowe, plastyczne, opisowe z dużą ilością humoru. Uczestnicy konkursu, którzy zajęli pierwsze miejsce, otrzymywali coś do pisania, coś do notowania i coś do lizania.

Po zakończonych konkursach nastąpiło głosowanie na najlepszy konkurs. Za pomocą dukatów wrzucanych do kubka z nazwiskiem osoby prowadzącej konkurs można było głosować na jedną osobę. I tak I miejsce zajęła p. Kasia Ptaszkiewicz za konkurs pt. ,,Niespodzianka”, II miejsce p. Zosia Kozioł za konkurs pt. ,,Językowe łamańce”, III miejsce p. Zosia Krakówka za konkurs ,,Diabeł tkwi w szczegółach”

Wyróżnienia za przeprowadzone konkursy otrzymała Ela Nasternak, Henia Czapla, Dominik Rożek i Paweł Ciepiela.

Konkursy były bardzo ciekawe, z dużą dawką humoru, ze śmiesznymi sytuacjami, ale i dużą dawką wiedzy. Aby nabrać siły po konkursach zjedliśmy ugrilowane kiełbaski i ruszyliśmy do tańca przy muzyce disco i przebojach z dawnych lat wykonywanych przez Kapelę Estradową „Ziemia Staszowska” z solistą Stanisławem Sadłochą. W bardzo miłej atmosferze spędziliśmy czwartkowe popołudnie i wieczór.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego przyjemnego spotkania.

Autor: Zofia Krakówka