Pochwal się TALENTEM

Cicho zrobiło się w Stowarzyszeniu  bez Was Drodzy Talentowicze. Zdarzył się „nieplanowany urlop” od Waszego, pełnego ekspresji, gwarnego wyrażania emocji podczas warsztatów, spotkań i imprez. Brakuje nam siebie nawzajem i tej super fajnej atmosfery spotkań z różnych okazji. Jeszcze w lecie mogliśmy spotkać się w miarę bezpiecznie, na świeżym powietrzu, przy okazji realizacji projektu „Moja pasja…”.  Pamiętacie jaką mieliśmy frajdę pokazując się w różnych odsłonach  do talentowego kalendarza? Dzisiejsza rzeczywistość zdominowana przez pandemię pozbawiła nas przyjemności bycia razem na warsztatach, podczas aerobiku, na bębnach, w kabarecie, nie mówiąc już  o wielu innych rozrywkowych formach działalności.

Musimy przetrwać ten trudny czas nie tracąc kontaktu ze sobą. Oczywiście mamy go w małych koleżeńskich grupach. Sprowadza się on do rozmów telefonicznych i obecności niektórych „talentowiczów” na facebooku.  Możemy temu zaradzić i ożywić nasze kontakty.  Mamy propozycję.
Co powiecie na to, żeby pochwalić się swoimi pracami powstałymi w domowym zaciszu. Z pewnością wielu z Was wykorzystuje umiejętności zdobyte w „Talencie”. Nadeszła pora, żeby pochwalić się przed koleżankami i kolegami naszymi „cudeńkami”.

Proponujemy niczym nieograniczoną możliwość prezentacji sfotografowanych prac. Mile widziane będą komentarze, pytania do autorów a także „lajki” poszczególnych  prezentacji. Autorzy, jeżeli będą mieli ochotę, mogą również napisać coś o swoich pracach np. technikach ich wykonania, materiałach itp.

Zdjęcia zamieszczajcie w komentarzach pod tym postem. z pewnością z wielką przyjemnością będziemy je wszyscy oglądać. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji.

Pozdrawiamy.

Zarząd SIT „Talent”