DLA WSZYSTKICH DZIECI – gminna impreza okolicznościowa

SIT „Talent” będzie organizatorem imprezy dla najmłodszych pod nazwą „DLA WSZYSTKICH DZIECI”. Chcemy, aby dzieci  niedzielne popołudnie 29 maja spędziły atrakcyjnie. Będzie to okazja do wspólnej zabawy dzieci i rodziców, do poznania własnego dziecka przez rodziców na tle innych dzieci. Chcemy sprawić, aby najmłodsi w dniu swojego święta odczuwali  radość i swobodę we wspólnej zabawie. Będzie to również okazja do podkreślenia wartości każdego dziecka w naszym społeczeństwie.

Na scenie wystąpią  zespoły artystyczne. Gościć będziemy m.in. animatorów z programem interaktywnym „Bajkowy świat Smerfów” jak również klaunów: Fop i Loki, którzy będą angażować dzieci do  tańców integracyjnych, modelowania balonów, pokazu wielkich baniek mydlanych, różnorakich zabaw integracyjnych i konkursów.  Zostanie wystawiony spektakl teatralny – bajka „Wilk i Zając”  w wyk. zawodowych aktorów.

Imprezie towarzyszyć będą kąciki artystyczne – stoiska na których dzieci będą angażowane do prac manualnych np. będą wykonywać ozdoby do włosów (kwiaty z bibuły), bransoletki z koralików, ozdabiać pierniki oraz malować buźki w wybrany przez siebie wzór. Ponadto przewidziane są pokazy pierwszej pomocy, pokazy strażackie, policyjne i wiele innych atrakcji.

 

Zadanie dofinansowane ze środków Gminy Staszów.