…i rozpoczęła się zabawa… – relacja z ogniska

Wakacje to czas oczekiwany nie tylko przez dzieci. My też po całorocznych zajęciach z radością je przywitaliśmy Teraz będziemy całkowicie do dyspozycji dzieci i wnuków. Będzie też czas na wyjazdy do rodziny, na wojaże krajowe i zagraniczne. We wrześniu znów się spotkamy pełni wrażeń, a może i pomysłów?

Właśnie w czwartek 29.06.br staraniem Zarządu SIT „Talent” i pracowników SOK,  w uroczym miejscu na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Lotnik”, odbyło się przedwakacyjne ognisko. Jak zwykle organizatorzy  dopięli wszystko na ostatni guzik. Chętnych niezmotoryzowanych dowiózł autobus. Na polanie wszystko już było gotowe – stoły zastawione, ogień płonął, a panie z obsługi  podawały biały żurek, pyszny. Kiełbaski i kaszanki już „dochodziły”, a zespół, który miał nam towarzyszyć stroił instrumenty.

Po omówieniu spraw organizacyjnych  gromkim „100 lat”  podziękowaliśmy      Krysi Bednarskiej za całoroczną pracę z nami.

I rozpoczęła się zabawa. Przygrywała nam Kapela Estradowa „Ziemia Staszowska”.

Było głośno i radośnie, przetańczyliśmy pół nocy.

W trakcie zabawy, uzyskawszy zgodę osób sfotografowanych, dopisywaliśmy zabawne historyjki dot. przedstawionych postaci. Przedtem mówiło się na to „dymki”. A teraz to memy – słowo nieznane nam dotychczas. Efekt dopisków zobaczymy po wakacjach.

Na zakończenie świetnej imprezy nastąpił przegląd zdjęć obrazujących naszą pracę,  nie tylko  z ostatniego roku, ale z całego 5 – lecia. I znów gromki śmiech, żarciki i komentarze, aż żal było się rozstać.

 

Przygoda z SIT „Talent” obfituje w wiele zdarzeń. Talentowicze z radością biorą we wszystkim udział. Jesteśmy grupą zintegrowaną, otwartą na wiedzę i rozrywkę.

 

Anna Jezierska