Radość to śpiew duszy, A uśmiech daje szczęście

„Radość to śpiew duszy,
A uśmiech daje szczęście”

 

Tą radością dzielimy się z bliskimi szczególnie w dniach świątecznych i noworocznych. Czar cudu Bożego Narodzenia, urok śpiewania kolęd trwa przez cały styczeń aż do 2 lutego.  I my członkowie SIT „Talent” spotkaliśmy się 4 stycznia, by wspólnie pobyć i pokolędować. Była z nami młodzież z Klubu Piosenki „Rytm” i zespół  Music Park 6, który zainicjował wieczór kolędą „Wśród nocnej ciszy”. Wystąpiły dzieci wraz z instruktorami SOK: Łukaszem Borkowskim, Krzysztofem Laskowskim i Mateuszem Rycomblem..

Cieszymy się wielce, że solistki Kasia, Karolina i Eliza zechciały spędzić czas z nami. To podopieczne p. Beaty Chodurek, która w drugiej części wieczoru poprowadziła wspólne kolędowanie.

Polskiej tradycji stało się zadość. Pośpiewaliśmy z radością, a że polskie kolędy zna każdy z nas więc śpiew był gromki i ochoczy.

Na zakończenie zostały nam sprawy organizacyjne, które sprytnie poprowadziła p. Krysia Bednarska. Zaopatrzone w całoroczne bilety – wejściówki na koncerty w wykonaniu artystów Filharmonii Narodowej i w harmonogram działań  SIT na I kwartał 2018 r. rozeszliśmy się do domów.

 

Autor: Anna Jezierska

 

« z 2 »